نامه دوم به حوزه علمیه و مراجع معظم تقلید: هشدار نفوذ سکولاریسم در قوه مقننه
90 بازدید
تاریخ ارائه : 3/7/2013 11:39:00 AM
موضوع: امامت و مهدویت

حضور زعمای محترم و عظیم الشأن عالم تشیع، حضرات آیات و مراجع معظم تقلید و روحانیت معزّز (دام ظلهم العالی)


سلام علیکم

أُوْلئِکَ الَّذِینَ اشْتَرَوُاْ الْحَیَوةَ الدُّنْیَا بِالْأَخِرَةِ فَلا یُخَفَّفُ عَنْهُمُ الْعَذَابُ وَلاَ هُمْ یُنصَرُونَ‏ (البقرة/۸۶)‏

پس از یکسال سکوت در مورد طرح شیطانی برخی از اهالی مجلس که با بی اطلاعی از مبانی دینی و یا از روی عمد و به تأسی از تفکر وهابیت در عدم تعظیم شعائر الهی، مجدداً طرح حذف ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و صادق آل محمد، موسس مذهب حقه تشیع امام جعفر بن محمد الصادق (علیه السلام) توسط هیأت رییسه مجلس اعلام وصول شد.

حضرات آیات، اینجانب در مرقومه پارسال خود نیز هشدار داده بودم که اگر برخورد مناسب با مدعیان طرح مذکور صورت نگیرد پا از حد خود فراتر گذاشته و دامنة بی شرمی ها را افزایش خواهند داد؛ که متاسفانه همینطورهم شد و به طرح مذکور حذف یوم تاسوعای شهادت ابی عبدالله (علیه السلام) نیز افزوده شد!

مَنْ یُعَظِّمْ شَعَائِرَ اللَّهِ فَإِنَّهَا مِنْ تَقْوَى الْقُلُوبِ (حج/32)

عالیجنابان،‌اگر ایام تعظیم شعائر الهی که مصداق اعظم آن ایام شهادت اولیای مقرب الهی و حضرات معصومین (علیهم السلام) است حذف شود، پس چه تفاوتی بین جامعه اسلامی ما با جوامع سکولار ، کمونیستی غرب و شرق جهان است؟ جالب آنجانست که بهانة مدعیان تفکر وهابیت و متصدیان طرح مذکور کاهش تعطیلات رسمی کشور می باشد، امّا طبق آمار رسمی ایران بعد از یک کشور دیگر کمترین تعطیلات رسمی را در دنیا دارد! و جالب تر از‌آن: تعطیلات بی معنای تقویم مجوس(روز طبیعت) حذف نمی گردد و روز عزاداری امام حسین (علیه السلام) مخلل اقتصاد و نظم کشور معرفی می گردد و درصدد حذف آن برمی آیند! آیا این حرکتها معنایی جز نفوذ منحرفان در قدرت تصمیم گیری کشور را ندارد؟ کسانی که افکار ماترلیستی دارند و سعادت را در زندگی دنیا می بینند و عیش و نوش زودگذر را به سعادت اخروی ترجیح می دهند.

اینجانب بنا به تکلیف شرعی خود مفاد طرح مذکور را به استماع حضرات رسانیدم و انتظار می رود با حرکت کوبندة زعمای معزز تشیع دست دشمنان سنت و عقاید مذهب حقه از دامن مجلس کشور اسلامی قطع شود.امید است فردای قیامت شرمنده حضرت رسول خاتم (صل الله علیه و آله) و دخت گرامیش حضرت صدیقه شهیده (سلام الله علیها) نشویم. آمین

میرحمید موسوی

هجدهم ربیع الاخر1434

..............................................................

متن نامه اول: توطئه حذف تعطیلات ایام شهادت معصومین در آستانه تصویب